Volejbalistky hrály na půdě Rokycan

11.12.2011 08:39

Velký boj se očekával ve 21. a 22. kole I. národní ligy žen mezi týmy Rokycan a Českých Budějovic. Jihočešky do Rokycan přicestovaly v neobvykle početné sestavě. První set se však pouze rozkoukávaly, postupně se ale dostávaly do tempa a získaly vedení 2:1 na sety. Poté, jak to chodí, pozornost českobudějovického týmu upadla a o výsledku pátečního zápasu musel rozhodnout tie-break. I ten byl velice vyrovnaný. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Slávie.

Sobotní zápas byl zahájen až ve 12 hodin, což se nakonec neukázalo jako výhoda pro družstvo z jihu Čech. Po velkém boji Slávia pro sebe získala první set. Bohužel v dalším průběhu zápasu tým Rokycan stále tahal za delší konec. Jihočešky neustále dotahovaly nepříznivý stav, ale rozjetý tým soupeře byl nad jejich síly.

Další utkání sehraje VŠSK Slávia PF České Budějovice v pátek 16. 12. od 18 hodin v hale Na Sádkách pro družstvu z Dobřichovic, v sobotu Slávia hraje se stejným soupeřem od 10 hodin v hale TJ Lokomotivy v Suchém Vrbném.

Na sobotu 17. 10. je také naplánována dohrávka s týmem TJ Sokola Nusle. Zápas začne také v hale TJ Lokomotivy v Suchém Vrbném v 16 hodin.